ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Upozornění na falzifikát certifikátu správné distribuční praxe

SÚKL informuje o falzifikátu certifikátu správné distribuční praxe.  

Lotyšská léková agentura informuje o falzifikátu certifikátu GDP společnosti SIA "Auralife" se sídlem Gertrüdes iela 23, dz 17, Riga, LV-1011, Lotyšsko.Tato společnost nikdy nebyla držitelem rozhodnutí o povolení k distribuci léčiv a v oblasti SDP nikdy nebyla lotyšskou autoritou inspektována.  Falzifikát certifikátu GDP s číslem ZVA/LV/2019/018D ze dne 18. 4. 2019 je vázán na distribuční povolení číslo L00051, které patří jiné společnosti.

SÚKL proto upozorňuje všechny distributory, aby si důsledně ověřovali v EUDRAGMDP databázi, zda jsou jejich obchodní partneři držiteli platného povolení k distribuci a certifikátu SDP (GDP), a v případě jakýchkoliv pochybností se obrátili na příslušnou autoritu členského státu.

SÚKL současně žádá všechny distributory a zprostředkovatele léčivých přípravků o neprodlené poskytnutí jakékoliv informace v případě, že by se setkali s obchodní nabídkou od výše uvedeného subjektu, nebo pokud již byla realizována nějaká obchodní transakce. Informace podávejte na oddělení SDP, Stará 25, 602 00 Brno, tel. 272 185 405, e-mail: gabriela.vaculova@sukl_cz.

 

Oddělení správné distribuční praxe

20. 1. 2020