ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Co nového na webu

Informační dopis - Harvoni, Sovaldi, Daklinza

Státní ústav pro kontrolu léčiv zveřejnil informační dopis o důležitých informacích týkajících se léčivých přípravků Harvoni, Sovaldi a Daklinza, který je zasílán držitelem rozhodnutí o registraci, společností Bristol-Myers Squibb.  

 

Informační dopis - Harvoni, Sovaldi, Daklinza

Státní ústav pro kontrolu léčiv zveřejnil informační dopis o důležitých informacích týkajících se léčivých přípravků Harvoni, Sovaldi a Daklinza, který je zasílán držitelem rozhodnutí o registraci, společností Gilead Sciences International Ltd.  

 

FI květen 2015

Farmakoterapeutické informace 5/2015  

 

Duben 2015

Informace o závadách kvality a nežádoucích účincích léčiv, padělcích, nelegálních přípravcích a zdravotnických prostředcích.  

 

Sdělení SÚKL ze dne 5.5.2015

SÚKL informuje o stažení uvedených šarží léčivého přípravku Veral 75, inj. sol. až z úrovně zdravotnických zařízení.  

 

Sdělení SÚKL ze dne 30.4.2015 (3)

SÚKL informuje o stažení uvedené šarže léčivého přípravku Natrium Salicylicum Biotika, inj. sol. až z úrovně zdravotnických zařízení.  

 

Seznam léčiv nehrazených ze zdravotního pojištění k 1.5.2015

Seznam registrovaných léčivých přípravků, nehrazených ze zdravotního pojištění, s aktivním výskytem na trhu (obchodované v období 10/2014 - 03/2015).  

 

Sdělení SÚKL ze dne 30.4.2015 (2)

SÚKL informuje o stažení uvedených šarží léčivého přípravku Candibene 1% Spray, drm. spr. sol. až z úrovně zdravotnických zařízení.  

 

Sdělení SÚKL ze dne 30.4.2015

SÚKL informuje o stažení uvedených šarží léčivého přípravku Contractubex, drm. gel. až z úrovně zdravotnických zařízení.  

 

Seznam cen a úhrad LP/PZLÚ k 1.5.2015

Státní ústav pro kontrolu léčiv v souladu s § 39n odst. 1 zákona č. 48/1997 Sb. o veřejném zdravotním pojištění v platném znění (dále jen "zákon") zveřejňuje Seznam cen a úhrad léčivých přípravků a potravin pro zvláštní lékařské účely (dále jen "Seznam").  

 

Informační dopis - Gilenya

Státní ústav pro kontrolu léčiv zveřejnil informační dopis o důležitých informacích týkajících se léčivého přípravku Gilenya, který je zasílán držitelem rozhodnutí o registraci, společností Novartis Europharm Limited.  

 

Legislativa Evropské unie

 

Rok 2015