ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Co nového na webu

Seminář 10 - Sekce registrací (Klinické hodnocení) - ZRUŠENO

Téma: Novinky v oblasti klinických hodnocení léčiv a časté nedostatky předkládané dokumentace  

 

Rok 2018

 

Informace SÚKL – riziko nesterility urologických katetrů výrobce ConvaTec přiložených v balení neregistrovaného léčivého přípravku BCG-MEDAC PRÁŠEK PRO PŘÍPRAVU SUS. K INSTILACI DO MOČ. MĚCHÝŘE S ROZP.

Důležitá informace SÚKL pro distributory a zdravotnické pracovníky o stahování urologických katetrů výrobce ConvaTec přiložených v balení neregistrovaného léčivého přípravku BCG – Medac prášek pro přípravu sus. K instilaci do moč. měchýře s rozp.  

 

Září 2018

Informace o závadách v jakosti, opatřeních z registračních důvodů a nežádoucích účincích léčiv, padělcích a nelegálních přípravcích  

 

Sdělení SÚKL ze dne 3.10.2018 (2)

SÚKL informuje o stažení uvedené šarže léčivého přípravku Jumex 5 mg, tbl. nob. 50 až z úrovně zdravotnických zařízení.  

 

Sdělení SÚKL ze dne 3.10.2018 (1)

SÚKL informuje o stažení uvedených šarží léčivého přípravku OZURDEX, 700 mcg. ivi. imp. apl. 1 až z úrovně zdravotnických zařízení.  

 

SÚKL informuje o přerušení či ukončení dodávek LP na český trh 17. 9. – 30. 9. 2018

Státní ústav pro kontrolu léčiv informuje o přípravcích, u kterých držitel rozhodnutí o registraci oznámil přerušení nebo ukončení dodávek na český trh, včetně informace o nahrazujícím léčivém přípravku, pokud byl léčivý přípravek vyhodnocen jako nahraditelný.  

 

Informační dopis - Xarelto

SÚKL ve spolupráci s Evropskou agenturou pro léčivé přípravky a společností Bayer s.r.o. si Vás dovoluje informovat o zvýšení celkové mortality a tromboembolických a krvácivých příhod u pacientů po transkatetrové náhradě aortální chlopně u předčasně ukončeného klinického hodnocení.  

 

FI říjen 2018

Farmakoterapeutické informace 10/2018  

 

Smlouvy

 

Sdělení SÚKL ze dne 2.10.2018

SÚKL informuje o stažení uvedené šarže léčivého přípravku OZURDEX, 700 mcg. ivi. imp. apl. 1. až z úrovně zdravotnických zařízení.