ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Co nového na webu

2005

Zpráva o činnosti Státního ústavu pro kontrolu léčiv v oblasti poskytování informací podávaná v souladu s § 18 zákona č.106/1999 Sb., o svobodném přístupu k informacím, ve znění pozdějších předpisů za rok 2005.  

 

Politika kvality Ústavu

 

Historie a současnost

 

Rychlé odkazy

 

Aktuality

 

Přehled seminářů

V přehledu jsou uvedeny detailní informace k jednotlivým seminářům pořádaných Státním ústavem pro kontrolu léčiv nebo Českou společností pro zdravotnickou techniku SÚKL.  

 

Archiv předchozích let do roku 2019

Přehled veřejných zakázek za předchozí období.   

 

Bankovní spojení

   

 

Informace dle zákona č. 106/1999 Sb.

Státním ústav pro kontrolu léčiv poskytuje informace na základě zákona č. 106/1999 Sb., o svobodném přístupu k informacím, ve znění pozdějších předpisů a dále Metodického pokynu vlády ke sjednocení postupu orgánů veřejné správy při zajištění práva fyzických a právnických osob na poskytnutí informací podle zákona č. 106/1999 Sb., o svobodném přístupu k informacím.  

 

Podatelna - pokladna

 

Informace o SÚKL

Posláním Státního ústavu pro kontrolu léčiv je v zájmu ochrany zdraví občanů zajistit, aby v ČR byla dostupná pouze farmaceuticky jakostní, účinná a bezpečná humánní léčiva, a podílet se na tom, aby v ČR byly používány pouze bezpečné a funkční zdravotnické prostředky.  

 

Reakce SÚKL

 

Změna: Hlášení EAN kódů