ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Co nového na webu

Informace o distribuci léčiv lékárnám, jiným zdravotnickým zařízením a prodejcům vyhrazených léčiv

Předmětem hlášení distributorů jsou dodávky léčivých přípravků do lékáren, jiných zdravotnických zařízení a pokud jde o vyhrazená léčiva, i prodejcům vyhrazených léčiv, dále dodávky humánních léčiv veterinárním lékařům oprávněným vykonávat odbornou činnost, které SÚKL na základě pokynu DIS-13, aktuální verze, v rámci monitorování dodávek léčivých přípravků rovněž sleduje. Do hlášení jsou zahrnuty dodávky léčiv mimo ČR, vč. vzájemného obchodování se zahraničními distributory.  

 

Informace SÚKL pro pacienty a zdravotnické pracovníky - MULTI-TABS

Státní ústav pro kontrolu léčiv informuje o povolení uvedení dvou šarží léčivého přípravku MULTI-TABS VITAMINY ACD, KAPKY 0-2 ROKY s obalem v rozporu s registrační dokumentací.  

 

Informace SÚKL pro pacienty a zdravotnické pracovníky - EUTHYROX

Státní ústav pro kontrolu léčiv informuje o povolení uvedení pěti šarží léčivého přípravku EUTHYROX 50 a pěti šarží léčivého přípravku EUTHYROX 150 s chybně uvedeným registračním číslem na vnějším obalu.  

 

Seznam cen původce k 1.7.2011

Aktualizovaný Seznam nahlášených cen původce. Do Seznamu hrazených léčivých přípravků a potravin pro zvláštní lékařské účely, zveřejněného k 1.7.2011, byly zapracovány ceny původce, nahlášené do tohoto data.    

 

Prezentace ze seminářů č. 6 a č.7

Obecná pravidla pro žádosti a novinky v oblasti klinických hodnocení