ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Co nového na webu

Rok 2013

 

Hodnocení vývoje distribuce vybrané skupiny léčivých přípravků

1. čtvrtletí 2013 - Antidepresiva - vývoj dodávek v letech 2002 - 2012  

 

Rok 2013

 

Informační dopis – Diane-35, Minerva

Státní ústav pro kontrolu léčiv zveřejnil informační dopis o důležitých informacích týkajících se přípravku Diane-35 a Minerva, který je zasílán držitelem rozhodnutí o registraci  Bayer s.r.o., zdravotnickým pracovníkům.  

 

Prezentace ze semináře č. 6 - Sekce registrací

Prezentace ze semináře č. 6 - Novela zákona o léčivech a dopad na registrace léčivých přípravků v ČR, který se konal dne 06.06.2013.  

 

Informace SÚKL pro pacienty a zdravotnické pracovníky - Prednison 5 a Prednison 20

Informace o povolení uvedení léčivých přípravků Prednison 5 Léčiva, por. tbl. nob., a Prednison 20 Léčiva, por.tbl.nob., do oběhu s přelepeným štítkem na blistru.    

 

Sdělení SÚKL ze dne 10.6.2013 (2)

SÚKL informuje o stažení uvedených šarží léčivého přípravku Trimetazidin Actavis 35mg, tablety s řízeným uvolňováním, 60x35mg z úrovně distributorů.  

 

Sdělení SÚKL ze dne 10.6.2013

SÚKL informuje o stažení uvedených šarží léčivého přípravku Preductal MR, por. tbl. pro., 60x35mg z úrovně distributorů.  

 

Informační dopis - Myolastan

Státní ústav pro kontrolu léčiv zveřejnil informační dopis o důležitých informacích týkajících se přípravku Myolastan, který je zasílán držitelem rozhodnutí o registraci sanofi-aventis s.r.o. zdravotnickým pracovníkům.   

 

2009

 

Květen 2013

Informace o závadách kvality a nežádoucích účincích léčiv, padělcích, nelegálních přípravcích a zdravotnických prostředcích.  

 

Myolastan – pozastavení registrace

Státní ústav pro kontrolu léčiv zahajuje správní řízení o pozastavení registrace přípravku Mylolastan, který obsahuje léčivou látku tetrazepam.