ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Co nového na webu

Informace získané z hlášení lékáren o vydaných léčivých přípravcích

Informace získané z hlášení o vydaných léčivých přípravcích od provozovatelů oprávněných k výdeji v 2. čtvrtletí 2013.  

 

Informace o distribuci léčiv lékárnám, jiným zdravotnickým zařízením a prodejcům vyhrazených léčiv

Předmětem hlášení distributorů jsou dodávky léčivých přípravků do lékáren, jiných zdravotnických zařízení a pokud jde o vyhrazená léčiva, i prodejcům vyhrazených léčiv, dále dodávky humánních léčiv veterinárním lékařům oprávněným vykonávat odbornou činnost, které SÚKL na základě pokynu DIS-13, aktuální verze, v rámci monitorování dodávek léčivých přípravků rovněž sleduje. Do hlášení jsou zahrnuty dodávky léčiv mimo ČR, vč. vzájemného obchodování se zahraničními distributory. A data dále zahrnují i informace o specifických léčebných programech.  

 

Věstník SÚKL 8/2013

Věstník SÚKL 8/2013 zveřejněn 22. 8. 2013.  

 

Informační dopis - Nizoral tablety

Státní ústav pro kontrolu léčiv zveřejnil informační dopis o důležitých informacích týkajících se přípravku Nizoral tablety, který je zasílán držitelem rozhodnutí o registraci  Janssen-Cilag s.r.o. zdravotnickým pracovníkům.  

 

Návrh Seznamu k 20.8.2013

Seznam zohledňuje rozhodnutí SÚKL a rozhodnutí Ministerstva zdravotnictví ČR nabývající právní moci do 15.8.2013. Seznam zohledňuje 15% výši DPH, Cenový předpis MZ 1/2013/FAR a Cenové rozhodnutí 1/13-FAR, vstupující v platnost od 1.1.2013.     

 

Informační dopis - Vectibix

Státní ústav pro kontrolu léčiv zveřejnil informační dopis o důležitých informacích týkajících se přípravku Vectibix, který je zasílán držitelem rozhodnutí o registraci Amgen Europe B.V ., zdravotnickým pracovníkům.  

 

Sdělení SÚKL ze dne 16.8.2013

SÚKL informuje o stažení uvedených šarží léčivého přípravku SANORIN 0,5 PM , nas. gtt. sol., 10ml z úrovně zdravotnických zařízení.  

 

Seminář 10 - Oddělení klinického hodnocení, Sekce registrací

Dvoudenní seminář na téma "Přípravky moderní terapie" určený výrobcům léčivých přípravků pro moderní terapii v ČR