ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Co nového na webu

Kogenate Bayer/Helixate NexGen - benefit převažuje nad riziky u dříve neléčených pacienů

Posouzení aktuální dostupné dokumentace nepotvrdilo zvýšené riziko vzniku inhibičních protilátek v porovnání s ostatními přípravky s faktorem VIII.  

 

Sdělení SÚKL ze dne 17.12.2013

SÚKL informuje o stažení uvedené šarže léčivého přípravku Glukóza 10% Viaflo, inf.sol., 20x500ml z úrovně zdravotnických zařízení.  

 

Pferdebalsam Forte cold

Státní ústav pro kontrolu léčiv informuje o výskytu nelegálního léčivého přípravku Pferdebalsam Forte cold, který na trh v České republice uvádí společnost VIRDE spol. s r.o.     

 

Informační dopis - Arzerra

Státní ústav pro kontrolu léčiv zveřejnil informační dopis o důležitých informacích týkajících se přípravku Arzerra, který je zasílán držitelem rozhodnutí o registraci Glaxo Group Ltd.  

 

Informační dopis - Xeloda

Státní ústav pro kontrolu léčiv zveřejnil informační dopis o důležitých informacích týkajících se přípravku Xeloda, který je zasílán držitelem rozhodnutí o registraci Roche Registration Ltd.  

 

Informační dopis - Temodal, Temozolomide Sun, Temomedac, Temozolomide Glenmark

Státní ústav pro kontrolu léčiv zveřejnil informační dopis o důležitých informacích týkajících se přípravků Temodal, Temozolomide Sun, Temomedac a Temozolomide Glenmark, který je zasílán držitelem rozhodnutí o registraci Merck Sharp & Dohme Limited, Sun Pharmaceutical Industries Europe B.V., Medac Gesellschaft für klinische Spezialpräparate mbH a Glenmark Pharmaceuticals s.r.o.  

 

Informační dopis - Temozolomide Teva

Státní ústav pro kontrolu léčiv zveřejnil informační dopis o důležitých informacích týkajících se přípravku Temozolomide Teva, který je zasílán držitelem rozhodnutí o registraci Teva Pharma B.V.  

 

Sdělení SÚKL ze dne 13.12.2013

SÚKL informuje o stažení uvedených šarží léčivého přípravku IALUGEN PLUS, drm. lig. ipr., z úrovně zdravotnických zařízení.  

 

Prezentace ze semináře č. 11 - Sekce dozoru

Prezentace ze semináře - Téma: Změny v legislativě pro správnou distribuční praxi, který se konal dne 20. 11. 2013.  

 

Informační zpravodaj Nežádoucí účinky léčiv 4/2013

Nové číslo zpravodaje Nežádoucí účinky léčiv vyšlo 10. 12. 2013.  

 

Zápis ze schůzky se zástupci Asociací ze dne 12. 11. 2013

Záznam z jednání SÚKL - ČAFF - AIFP - MZ ČR ze dne 12. 11. 2013  

 

Listopad 2013

Informace o závadách kvality a nežádoucích účincích léčiv, padělcích, nelegálních přípravcích a zdravotnických prostředcích.  

 

Reumafit kostivalový gel s jalovcem a MSM

Státní ústav pro kontrolu léčiv informuje o výskytu nelegálního léčivého přípravku Reumafit kostivalový gel s jalovcem a MSM, který na trh v České republice uvádí společnost VIRDE spol. s r.o.  

 

Koňský balzám chladivý

Státní ústav pro kontrolu léčiv informuje o výskytu nelegálního léčivého přípravku Koňský balzám chladivý, který na trh v České republice uvádí společnost VIRDE spol. s r.o.  

 

Neocide spray

Státní ústav pro kontrolu léčiv informuje o výskytu nelegálního léčivého přípravku Neocide spray, který na trh v České republice uvádí společnost Neofyt spol. s r.o.