ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Co nového na webu

Informace o pozbytí platnosti povolení k distribuci sales24, s.r.o.

SÚKL informuje o pozbytí platnosti povolení k distribuci léčivých přípravků společnosti sales24, s.r.o., IČ 283 19 958.  

 

Informace o zrušení povolení k distribuci společnosti Ardossia pharm s.r.o.

SÚKL informuje o zrušení povolení k distribuci společnosti Ardossia pharm s.r.o., IČ 067 50 401, která měla pozastavenou distribuční činnost.  

 

Zapojení SÚKL do pilotního projektu pro simultánní národní konzultace (SNSA)

Evropská síť pro inovace, jejímž členem je i Státní ústav pro kontrolu léčiv (SÚKL), oznámila spuštění projektu pro simultánní národní poskytování konzultací. Do tohoto pilotního projektu je zapojen i SÚKL.  

 

Informační dopis - Plaquenil

Státní ústav pro kontrolu léčiv po dohodě se společností sanofi-aventis s.r.o. by Vám chtěl sdělit následující důležité informace o hydroxychlorochinu.  

 

Seznam léčiv nehrazených ze zdravotního pojištění k 1.5.2020

Seznam registrovaných léčivých přípravků, nehrazených ze zdravotního pojištění, s aktivním výskytem na trhu (obchodované v období 10 /2019  - 03/2020).  

 

Seznam cen a úhrad LP/PZLÚ k 1.5.2020

Státní ústav pro kontrolu léčiv v souladu s § 39n odst. 1 zákona č. 48/1997 Sb. o veřejném zdravotním pojištění v platném znění (dále jen "zákon") zveřejňuje Seznam cen a úhrad léčivých přípravků a potravin pro zvláštní lékařské účely (dále jen "Seznam").    

 

Upozornění na zveřejnění aktualizované verze dokumentu Coronavirus disease 2019 (COVID-19) and supply of substances of human origin in the EU/EEA

SÚKL upozorňuje na zveřejnění aktualizovaného dokumentu ECDC týkajícího se lidských tkání a buněk, který je dostupný na uvedeném odkazu:  

 

FI květen 2020

Farmakoterapeutické informace 5/2020  

 

Seznam IPLP k 1.5.2020

Seznam individuálně připravovaných LP.  

 

Evropská agentura pro léčivé přípravky varuje před použitím neschválených buněčných terapií

Výbor pro moderní terapie (CAT) Evropské agentury pro léčivé přípravky (EMA) doporučuje pacientům a široké veřejnosti, aby nepoužívali neregulované buněčné terapie. Nemusí být bezpečné nebo účinné.  

 

Oznámení zahájení výroby rekonvalescentní plazmy anti-SARS-CoV-2

Státní ústav pro kontrolu léčiv upozorňuje na skutečnost, že zahájení výroby nového typu TP (např. rekonvalescentní plazmy anti-SARS-CoV-2) by měla ZTS oznamovat SÚKLu bez prodlení.  

 

LEK-15 verze 4