ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Co nového na webu

Legislativní požadavky

 

Pokyny a formuláře

 

Související informace

 

Otázky a odpovědi

 

Sdělení SÚKL ze dne 05.11.2009

Uvolnění léčivého přípravku Renpress, por.tbl.nob. k léčebnému používání.  

 

Kontakty

 

Lidské tkáně a buňky

Dozor nad darováním, opatřováním, vyšetřováním, zpracováním, skladováním a distribucí lidských tkání a buněk směřující k zajištění jejich jakosti a bezpečnosti. Součástí této činnosti je vydávání povolení k činnosti tkáňového zařízení, odběrového zařízení nebo diagnostické laboratoře, provádění kontrol, sledování závažných nežádoucích událostí a reakcí nebo podezření na ně, a v případech pochybností rozhodování, zda jde o tkáně a buňky podléhající regulaci zákonem č. 296/2008 Sb., o zajištění jakosti a bezpečnosti lidských tkání a buněk určených k použití u člověka a o změně některých souvisejících zákonů (zákon o lidských tkáních a buňkách), ve znění pozdějších předpisů.  

 

FI listopad 2009

Farmakoterapeutické informace 11/2009  

 

Říjen 2009

Opatření při závadách kvality a nežádoucích účincích léčiv.  

 

Sdělení SÚKL ze dne 30.10.2009

Uvolnění léčivého přípravku Sodium Chloride 0,9% w/v, i.v. inf. k léčebnému používání.  

 

Sdělení SÚKL ze dne 30.10.2009

Uvolnění léčivého přípravku AGAPURIN, inj. sol. k léčebnému používání.  

 

Seznam hrazených LP/PZLÚ k 1.11.2009

Státní ústav pro kontrolu léčiv v souladu s § 39n odst. 1 zákona č. 48/1997 Sb. o veřejném zdravotním pojištění v platném znění (dále jen "zákon") zveřejňuje Seznam léčivých přípravků a potravin pro zvláštní lékařské účely hrazených ze zdravotního pojištění (dále jen "Seznam").        

 

Spotřeba léčiv - léčivé látky a cesty podání

Státní ústav pro kontrolu léčiv zveřejňuje v souladu s § 99 odst. 1 písm. d) zákona č. 378/2007 Sb., o léčivech spotřeby léčivých přípravků s rozlišením podle léčivé látky, která je v nich obsažena, a podle cesty podání.  

 

3. čtvrtletí roku 2009

Spotřeba léčiv v České republice ve 3. čtvrtletí  2009 (dodávky léčiv do zdravotnických zařízení a prodejcům vyhrazených léčiv).