ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Co nového na webu

Jednání CHMP 18. - 21. července 2011

Důležité body z jednání Výboru pro humánní léčivé přípravky (CHMP) 18. - 21. července 2011  

 

Sdělení SÚKL ze dne 5.8.2011

Uvolnění léčivého přípravku TACHOSIL drm.spo. do distribuce, k výdeji a pro léčebné použití.  

 

Sdělení SÚKL ze dne 2.8.2011

Uvolnění léčivého přípravku NASIVIN SENSITIVE 0,025%, nas.spr.sol. 1x10ml do distribuce, k výdeji a pro léčebné použití.  

 

Úprava datového rozhraní Seznamu hrazených LP/PZLÚ

Zejména v souvislosti s právě přijímanou technickou novelou zákona č. 48/1997 Sb. Z. o veřejném zdravotním pojištění dochází k úpravě datového rozhraní Seznamu hrazených LP/PZLÚ.  

 

Sdělení SÚKL ze dne 1.8.2011

Sdělení SÚKL k pozastavení distribuce, výdeje a léčebného používání dalších dvou šarží léčivého přípravku TACHOSIL drm.spo.  

 

Informační dopis - pioglitazon

Státní ústav pro kontrolu léčiv zveřejnil informační dopis o důležitých informacích týkajících se přípravků obsahujících pioglizaton, který je zasílán zmocněncem držitele rozhodnutí o registraci (Eli Lilly ČR, s.r.o.) zdravotnickým pracovníkům.  

 

Červenec 2011

Opatření při závadách v jakosti a nežádoucích účincích léčiv.  

 

Informační dopis - Vigil

Státní ústav pro kontrolu léčiv zveřejnil informační dopis o důležitých informacích týkajících se přípravku Vigil, který je zasílán držitelem rozhodnutí o registraci (Torrex Chiesi CZ s.r.o.) zdravotnickým pracovníkům.  

 

Sdělení SÚKL ze dne 29.7.2011

Sdělení SÚKL k pozastavení distribuce, výdeje a léčebného používání léčivého přípravku TACHOSIL drm.spo., 1x 3,0x2,5cm.  

 

Informační dopis - Multaq

Státní ústav pro kontrolu léčiv zveřejnil informační dopis o důležitých informacích týkajících se přípravku Multaq, který je zasílán zmocněncem držitele rozhodnutí o registraci (sanofi-aventis, s.r.o.) zdravotnickým pracovníkům.  

 

Seznam hrazených LP/PZLU k 1.8.2011

Státní ústav pro kontrolu léčiv v souladu s § 39n odst. 1 zákona č. 48/1997 Sb. o veřejném zdravotním pojištění v platném znění (dále jen "zákon") a nyní k 1.4.2011 i v souladu s § 4 zákona č. 76/2011 Sb. o přechodném snížení cen a úhrad léčiv zveřejňuje Seznam léčivých přípravků a potravin pro zvláštní lékařské účely hrazených ze zdravotního pojištění (dále jen "Seznam") v aktualizované verzi datového rozhraní.  

 

Informační dopis - Thyrogen 0,9 mg

Státní ústav pro kontrolu léčiv zveřejnil informační dopis o důležitých informacích týkajících se omezení dodávek přípravku Thyrogen, který je zasílán zmocněncem držitele rozhodnutí o registraci (Genzyme Europe B.V.) zdravotnickým pracovníkům.    

 

Výzvy SÚKL

Výzvy Státního ústavu pro kontrolu léčiv za účelem zajištění dostupnosti léčiv.  

 

Věstník SÚKL 7/2011

Věstník SÚKL 7/2011 zveřejněn 28. 7. 2011.