ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Co nového na webu

Informace SÚKL - neregistrovaný LP Oncaspar

Důležitá informace SÚKL pro distributory a zdravotnické pracovníky týkající se závady v jakosti v ČR neregistrovaného léčivého přípravku Oncaspar, inj. sol. 1x5ml.  

 

Seminář 13 - Sekce registrací

Téma semináře: Žádosti o změny v registraci podané po 4. 8. 2013 u národně registrovaných léčivých přípravků.  

 

Informační dopis - HyperHAES, Volulyte 6%, Voluven, Voluven 10 %, Tetraspan 10 %, Tetraspan 6 %

Státní ústav pro kontrolu léčiv zveřejnil informační dopis o důležitých informacích týkajících se přípravků HyperHAES, Volulyte 6%, Voluven, Voluven 10 %, Tetraspan 10 %, Tetraspan 6 %, který je zasílán držiteli rozhodnutí o registraci Fresenius Kabi Deutschland GmbH a B. Braun Melsungen AG.  

 

Informační dopis - Gilenya

Státní ústav pro kontrolu léčiv zveřejnil informační dopis o důležitých informacích týkajících se přípravku Gilenya , který je zasílán držitelem rozhodnutí o registraci Novartis Europharm Ltd.  

 

Informační dopis - Mabthera

Státní ústav pro kontrolu léčiv zveřejnil informační dopis o důležitých informacích týkajících se přípravku  Mabthera , který je zasílán držitelem rozhodnutí o registraci Roche Registration Ltd.  

 

Diacerein – výbor PRAC doporučil pozastavení registrace

Farmakovigilanční výbor (PRAC) vyjádřil obavy týkající se možného závažného průjmu a hepatotoxicity (poškození jater).  

 

Informace SÚKL pro držitele rozhodnutí o registraci

Státní ústav pro kontrolu léčiv (SÚKL) upozorňuje na změnu povinností držitelů rozhodnutí o registraci týkající se oznámení uvedení, přerušení, ukončení či následného obnovení uvádění léčivého přípravku na trh v ČR.  

 

Informační dopis - Pegasys

Státní ústav pro kontrolu léčiv zveřejnil informační dopis o důležitých informacích týkajících se přípravku Pegasys, který je zasílán držitelem rozhodnutí o registraci Roche Registration Ltd.  

 

Říjen 2013

Informace o závadách kvality a nežádoucích účincích léčiv, padělcích, nelegálních přípravcích a zdravotnických prostředcích.  

 

Informační dopis - Jevtana

Státní ústav pro kontrolu léčiv zveřejnil informační dopis o důležitých informacích týkajících se přípravku Jevtana, který je zasílán držitelem rozhodnutí o registraci sanofi-aventis groupe.  

 

Kontakty

Kontakty, mapa areálu, dopravní spojení  

 

Sankce - rok 2013

 

Stanovisko SÚKL k použití očních kapek z autologního séra pacienta

Vyjádření Státního ústavu pro kontrolu léčiv na základě opakovaných dotazů na možnost použití očních kapek připravených nebo vyrobených z autologního séra pacienta pro autologní léčbu syndromu suchého oka.  

 

FI listopad 2013

Farmakoterapeutické informace 11/2013  

 

Sdělení SÚKL ze dne 1.11.2013

SÚKL informuje o stažení uvedených šarží léčivého přípravku Dobica, por. cps. dur., 50x250 mg z úrovně zdravotnických zařízení.