ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Co nového na webu

Esmya – nová doporučení

SÚKL informuje, že u léčených žen je nutno kontrolovat jaterní testy, léčba nemá být prozatím zahajována u žádných dalších pacientek.  

 

Upozornění na předběžné opatření obecné povahy Ministerstva zdravotnictví ČR – Entizol

SÚKL upozorňuje na předběžné opatření obecné povahy Ministerstva zdravotnictví ČR vydané za účelem zajištění dostupnosti léčivých přípravků významných pro poskytování zdravotních služeb.  

 

Sdělení SÚKL ze dne 8.2.2018

SÚKL informuje o stažení uvedených šarží léčivých přípravků Chamomilla Teva, por/orm/drm sol 25ml a Chamomilla Teva, por/orm/drm sol 100ml až z úrovně zdravotnických zařízení.  

 

Leden 2018

Informace o závadách v jakosti, opatřeních z registračních důvodů a nežádoucích účincích léčiv, padělcích a nelegálních přípravcích  

 

Upozornění na předběžné opatření obecné povahy Ministerstva zdravotnictví ČR – Antabus

SÚKL upozorňuje na předběžné opatření obecné povahy Ministerstva zdravotnictví ČR vydané za účelem zajištění dostupnosti léčivých přípravků významných pro poskytování zdravotních služeb.  

 

Upozornění na internetové nabídky neregistrovaných léčivých přípravků k umělému přerušení těhotenství

Státní ústav pro kontrolu léčiv upozorňuje veřejnost na protiprávní internetové nabídky na prodej setů obsahujících neregistrované léčivé přípravky určené k umělému přerušení těhotenství v domácích podmínkách.  

 

Aktualizace informací o přípravku u přípravků obsahujících léčivou látku amlodipin

Upozornění držitelů rozhodnutí o registraci na nezbytnost aktualizace informací o přípravku u léčivých přípravků obsahujících léčivou látku amlodipin v souladu se zprávou ze zasedání koordinační skupiny CMDh konaného ve dnech 22. - 24. ledna 2018. Tato zpráva doplňuje zprávu ze zasedání koordinační skupiny CMDh konaného ve dnech 9. - 11. října 2017.  

 

Seminář 1 – Sekce zdravotnických prostředků (Oddělení klinického hodnocení)

Téma: Žádost o povolení provedení klinické zkoušky a požadavky na její dokumentaci  

 

Zrušené registrace

 

Povolené souběžné dovozy

 

Sankce - rok 2018