ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Varování před nelegálním přípravkem KAMAGRA GOLD

Státní ústav pro kontrolu léčiv (SÚKL) varuje před přípravkem KAMAGRA GOLD, který byl nabízen v českém internetovém prostředí.  

KAMAGRA GOLD je v ČR neregistrovaný léčivý přípravek určený na léčbu erektilní dysfunkce. Dle SÚKLu dostupných  informací je tento  přípravek vyráběn v Indii. Laboratorní analýzou provedenou v SÚKL byla zjištěna přítomnost látky sildenafil citrate.

Foto přípravku - Kamagra Gold Foto přípravku - Kamagra Gold (106,10 KB             

Všechny léčivé přípravky na léčbu erektilní dysfunkce, obsahující látku sildenafil, jsou vázány na lékařský předpis, neboť jejich užívání bez lékařského dozoru může být pro zdraví člověka nebezpečné. Z tohoto důvodu se nesmí nabízet a prodávat po internetu.
SÚKL opakovaně varuje před užíváním v ČR neregistrovaných léčivých přípravků, neboť u takových přípravků není často znám jejich původ, není u nich zaručena účinnost, bezpečnost a jakost. Takové přípravky jsou vážným rizikem pro zdraví člověka.      
Proti neoprávněnému internetovému prodejci přípravku KAMAGRA GOLD přijme SÚKL příslušná opatření v souladu s právními předpisy.

Oddělení enforcementu a regulace reklamy
17.4.2008