ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Nelegální přípravky - zahraničí

Informace německé lékové agentury

Státní ústav pro kontrolu léčiv (SÚKL) obdržel od německé lékové agentury Bavarian Health and Food Safety Authority varování před použitím přípravku Tea Polyphenol, kapsle.    

 

Informace švýcarské lékové agentury

Státní ústav pro kontrolu léčiv (SÚKL) obdržel od švýcarské lékové agentury Swissmedic varování před použitím potravinového doplňku Pai You Guo (Slim Capsule).    

 

Informace lékové agentury MHRA

Státní ústav pro kontrolu léčiv (SÚKL) obdržel od britské lékové agentury MHRA varování před použitím humánního léčivého přípravku Efudix cream.  

 

Informace britské lékové agentury MHRA

Státní ústav pro kontrolu léčiv (SÚKL) obdržel od britské lékové agentury MHRA varování před nákupem odcizených šarží humánního léčivého přípravku ARIMIDEX.  

 

Informace lékové agentury USA FDA

SÚKL obdržel od lékové agentury USA FDA varování před použitím humánních léčivých přípravků Ipratropium Bromide Inhalation Solution, 0.02% a Albuterol Sulfate Inhalation Solution, 0.083%.   

 

Informace rakouské lékové agentury

SÚKL obdržel od rakouské lékové agentury AGES varování před použitím bylinné směsi SPICE.    

 

Informace britské lékové agentury MHRA

Státní ústav pro kontrolu léčiv (SÚKL) obdržel od britské lékové agentury MHRA informaci o pokusu nelegálního dovozu léčivého přípravku TAMIFLU na území Velké Británie.   

 

Informace britské regulační autority ze dne 12.9.2008

Státní ústav pro kontrolu léčiv obdržel od britské regulační autority MHRA informaci týkající se přípravku Hygetropin.  

 

Informace singapurské regulační autority ze dne 7.7.2008

Státní ústav pro kontrolu léčiv obdržel od singapurské regulační autority informaci týkající se doplňku stravy Relacore.  

 

Informace nizozemské regulační autority ze dne 2.7.2008

Státní ústav pro kontrolu léčiv obdržel od nizozemské regulační autority informaci o nálezu rostlinného produktu  AMORAS® men , u kterého existuje podezření na padělek.  

 

Informace bulharské regulační autority ze dne 30.6.2008

Státní ústav pro kontrolu léčiv obdržel od bulharské regulační autority informaci týkající se rostlinného produktu Meizitang.  

 

Informace bulharské regulační autority ze dne 12.6.2008

Státní ústav pro kontrolu léčiv obdržel od bulharské regulační autority oznámení o nálezu rostlinného produktu Li Da Daidaihua Jiao Nang, u kterého existuje podezření na padělek.  

 

FDA varuje - 9.4.2008

Dne 9.4.2008 vydal FDA (americký Úřad pro léky a potraviny) varování americkým spotřebitelům týkající se přípravků Shangai Regular, Shangai Ultra, Super Shangai, Naturale Super Plus a Lady Shangai.  

 

FDA varuje - 23.3.2008

FDA (americký Úřad pro léky a potraviny) vydalo varování americkým spotřebitelům týkající se přípravků Blue Steel a Hero.  

 

FDA varuje před přípravky TRUE MAN a ENERGY MAX

Dne 10. 5. 2007 vydal FDA (americký Úřad pro   potraviny a léčiva) varování americkým spotřebitelům týkající se přípravků True Man a Energy Max .  

 

Varování australského úřadu TGA před přípravky Ultimates for Men a Excite for Women

Dne 9.5.2007 obdržel Státní ústav pro kontrolu léčiv varování Australského úřadu pro terapeutické výrobky (TGA).