ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Nelegální přípravky - Česká republika

Upozornění na léčivé přípravky Modafinil, Modvigil, Waklert, Artvigil, které nesmí být nadále uváděny do oběhu v ČR

SÚKL s ohledem na § 98 odst. 1 zákona č. 378/2007 Sb., o léčivech a o změnách některých souvisejících zákonů, upozorňuje na léčivé přípravky Modafinil, Modvigil, Waklert, Artvigil, které nesmí být nadále uváděny do oběhu v ČR.  

 

Upozornění na internetové nabídky neregistrovaných léčivých přípravků k umělému přerušení těhotenství

Státní ústav pro kontrolu léčiv upozorňuje veřejnost na protiprávní internetové nabídky na prodej setů obsahujících neregistrované léčivé přípravky určené k umělému přerušení těhotenství v domácích podmínkách.  

 

Varování před neregistrovaným přípravkem SILDENAFIL TABLETS

Státní ústav pro kontrolu léčiv (SÚKL) varuje před přípravkem SILDENAFIL TABLETS, který byl nabízen v českém internetovém prostředí.     

 

Varování před nelegálním přípravkem KAMAGRA GOLD

Státní ústav pro kontrolu léčiv (SÚKL) varuje před přípravkem KAMAGRA GOLD, který byl nabízen v českém internetovém prostředí.  

 

Varování před nelegálními přípravky Kamagra, Sildenafil citrate, Tadalis a Tadalafil

Státní ústav pro kontrolu léčiv (dále jen SÚKL) v rámci monitoringu internetového prostředí, zjistil výskyt nelegálních přípravků Kamagra 100 mg, Sildenafil citrate, Tadalis SX 20 mg a Tadalafil 20 mg , vše v tabletové formě, které prodával neoprávněný prodejce v internetovém prostředí.  

 

Varování před výskytem nelegálního přípravku VEGA 100

Státní ústav pro kontrolu léčiv (SÚKL) zjistil prováděním pravidelného monitoringu trhu s léčivými přípravky výskyt nelegálního léčivého přípravku s názvem VEGA 100, který nabízel neoprávněný prodejce v internetovém prostředí.  

 

Varování před přípravkem Silagra

Státní ústav pro kontrolu léčiv (SÚKL) zjistil v rámci monitoringu neoprávněných prodejců léčivých přípravků výskyt přípravku Silagra.  

 

Upozornění na obsah nedeklarované chemické látky acetildenafil v doplňku stravy SENSIMAXX

Státní ústav pro kontrolu léčiv byl informován Státní zemědělskou a potravinářskou inspekcí (SZPI), že výrobek SENSIMAXX, který je na český trh uváděn jako doplněk stravy, obsahuje chemickou látku acetildenafil.