ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Informační dopisy pro provozovatele

Informační dopisy, které jsou určené provozovatelům a týkají se informací souvisejících se závadami v jakosti léčivých přípravků.  

Informační dopis - Dobutamin Admeda, 5 mg/ml inf. sol. 1x 50 ml

Upozornění držitele rozhodnutí o registraci na změnu v registraci týkající se ředění a podmínek uchovávání po naředění u léčivého přípravku Dobutamin Admeda, 5 mg/ml inf. sol. 1x50 ml.  

 

Informační dopis - Erdomed, 30mg/ml por. plv. sus. 100ml

Upozornění držitele rozhodnutí o registraci týkající se balení léčivého přípravku Erdomed, 30mg/ml por. plv. sus. 100ml obsahujících odměrku bez rysky 8,5 ml.  

 

Informační dopis - Mirtazapin Mylan, 45 mg a 30 mg por. tbl. dis. 30

Upozornění držitele rozhodnutí o registraci týkající se nesouladu čísla šarže uvedeného na obalu léčivého přípravku a čísla šarže uvedeného v systémech společnosti Viatris CZ s.r.o, distributorů a na dodacích listech/fakturách.   

 

Informační dopis - Dipidolor, 7,5mg/ml, inj.sol. 5x2ml

Upozornění na ojedinělý výskyt obtížně otevíratelných ampulí léčivého přípravku Dipidolor 7,5 mg/ml, inj.sol. 5x2ml.  

 

Informační dopis - Adacel Polio, inj. sus. isp. 1X0,5ml+2SJ

Upozornění držitele rozhodnutí o registraci týkající se posunutí textu na vnějším obalu šarže léčivého přípravku  Adacel Polio, inj. sus. isp. 1X0,5ml+2SJ. U šarže číslo U3M733V je na vnějším obalu natištěný text „datum výroby“ posunutý.   

 

Informační dopis - Depakine, 400mg/4ml inj. pso. lqf 1+1x4ml

Upozornění držitele rozhodnutí o registraci týkající se závady v jakosti léčivého přípravku  Depakine, 400mg/4ml inj. pso. lqf 1+1x4ml, došlo k propuštění šarže č. 1J3533 výrobcem po datu, ke kterému měly být implementovány bezpečnostní změny v příbalové informaci.  

 

Informační dopis - Condrosulf, 800 mg tbl.flm.30

Upozornění držitele rozhodnutí o registraci týkající se závady v jakosti léčivého přípravku  Condrosulf, 800 mg tbl.flm.30,  u nějž byla v rámci registračních procesů  ponechána neodpovídající léková forma „potahované tablety", namísto odpovídající lékové formy „tablety".  

 

Infomační dopis - Toviaz

Upozornění držitele rozhodnutí o registraci týkající se výskytu šarží léčivých přípravků Toviaz, 4mg tbl.pro. 28 a Toviaz, 8mg tbl.pro. 28 se třemi prázdnými kavitami v blistrech.  

 

Informační dopis - Biomin H

Upozornění pro provozovatele související se změnou chování léčivých přípravků Biomin H, 1110mg/15mg/1,8mg por. plv. 30x3g a 60x3g při jejich rozmíchávání v tekutinách.  

 

Informační dopis - Puri-Nethol, aktualizace ze dne 9.8.2022

Upozornění držitele rozhodnutí o registraci týkající se závady v jakosti léčivého přípravku Puri-Nethol, 50 mg tbl. nob. 25.  

 

Informační dopis - Sufenta a Rapifen

Upozornění držitele rozhodnutí o registraci týkající se možné závady v jakosti léčivých přípravků Sufenta, 5mcg/ml inj. sol. 5x2ml a Rapifen, 0,5mg/ml  inj. sol. 5x2ml.  

 

Informační dopis - Suxamethonium Chlorid VUAB

Upozornění držitele rozhodnutí o registraci týkající se možné závady v jakosti léčivého přípravku Suxamethonium Chlorid VUAB, 100mg inj./inf. plv.sol. 1 IIB.  

 

Informační dopis - Rosucard

Upozornění držitele rozhodnutí o registraci ohledně nové velikosti balení léčivých přípravků Rosucard, 20 mg tbl. flm. 28 a  Rosucard, 20 mg tbl. flm. 84.