Informace o významných změnách registrace

Změna registrace léčivých přípravků MAGNESIUM PHOSPHORICUM DHU, FERRUM PHOSPHORICUM DHU, KALIUM SULFURICUM DHU, NATRIUM CHLORATUM DHU a SILICEA DHU

SÚKL informuje zdravotnické pracovníky a pacienty o změně složení pomocných látek léčivých přípravků MAGNESIUM PHOSPHORICUM DHU tbl.nob., FERRUM PHOSPHORICUM DHU D5 – D30 tbl.nob., KALIUM SULFURICUM DHU D5 – D30 tbl.nob., NATRIUM CHLORATUM DHU D5 – D30 tbl.nob. a SILICEA DHU D5 – D30 tbl.nob. Jedná se o homeopatické léčivé přípravky registrované zjednodušenou procedurou.  

 

Změna registrace léčivých přípravků FERRUM PHOSPHORICUM DHU, KALIUM SULFURICUM DHU, NATRIUM CHLORATUM DHU a SILICEA DHU

SÚKL informuje zdravotnické pracovníky a pacienty o změně rozsahu ředění léčivých přípravků FERRUM PHOSPHORICUM DHU D5-D30 tbl. nob., KALIUM SULFURICUM DHU D5-D30 tbl. nob., NATRIUM CHLORATUM DHU D5-D30 tbl. nob. a SILICEA DHU D5-D30 tbl. nob. Jedná se o homeopatické léčivé přípravky registrované zjednodušenou procedurou.  

 

Úprava vyjádření síly léčivého přípravku Dobutamin ADMEDA 250, 250 mg/50 ml, infuzní roztok

SÚKL informuje zdravotnické pracovníky o úpravě vyjádření síly u léčivého přípravku Dobutamin ADMEDA 250, 250 mg/50 ml, inf.sol.    

 

Změna dávkování léčivého přípravku Mucosolvan pro dospělé 30 mg/5 ml sirup

SÚKL informuje zdravotnické pracovníky a pacienty o úpravě dávkování léčivého přípravku Mucosolvan pro dospělé, 30 mg/5 ml, sirup.  

 

Úprava názvu a vyjádření síly léčivého přípravku JENAMAZOL 2% vaginální krém

SÚKL informuje zdravotnické pracovníky o úpravě názvu a vyjádření síly u léčivého přípravku JENAMAZOL 2%, 20 mg/g, vag.crm.    

 

Změna registrace léčivého přípravku AMOKSIKLAV 312,5 mg/5 ml prášek pro perorální suspenzi

SÚKL informuje zdravotnické pracovníky a pacienty o změně složení konečného přípravku, změně odměrného zařízení a změně podmínek uchovávání u léčivého přípravku AMOKSIKLAV 312,5 MG/5 ML, 250 MG/62,5 MG/5 ML, por.plv.sus.  

 

Úprava názvu, vyjádření síly a oprava lékové formy léčivého přípravku AMBROSPRAY 5% orální sprej

SÚKL informuje zdravotnické pracovníky o úpravě názvu, vyjádření síly a opravě lékové formy v informacích o přípravku u léčivého přípravku AMBROSPRAY 5%, 50 mg/g, orm.spr.    

 

Úprava názvu a vyjádření síly léčivého přípravku GLOBULUS CUM NATRIO TETRABORICO 0,6 CSC

SÚKL informuje zdravotnické pracovníky o úpravě názvu a vyjádření síly u léčivého přípravku GLOBULUS CUM NATRIO TETRABORICO 0,6 CSC, 0,6 g, vag.glb.    

 

Úprava názvu a vyjádření síly léčivých přípravků řady GIONA EASYHALER

SÚKL informuje zdravotnické pracovníky o úpravě názvu a vyjádření síly u léčivých přípravků GIONA EASYHALER 100, 100 mcg, inh plv, GIONA EASYHALER 200, 200 mcg, inh plv, a GIONA EASYHALER 400, 400 mcg, inh plv.  

 

Úprava názvu u léčivých přípravků Maltofer tablety a Maltofer Fol tablety

SÚKL informuje zdravotnické pracovníky o úpravě názvů léčivých přípravků Maltofer tablety, 100MG, tbl mnd, a Maltofer Fol tablety, 100MG/0,35MG, tbl mnd.    

 

Změna registrace léčivého přípravku Mucosolvan 15 mg/2 ml roztok k perorálnímu podání a k inhalaci

SÚKL informuje zdravotnické pracovníky a pacienty o změně doby použitelnosti léčivého přípravku MUCOSOLVAN, 15MG/2ML, por.sol/inh.sol.        

 

Změna registrace léčivého přípravku Oestrogel 0,6 mg/g gel

SÚKL informuje zdravotnické pracovníky a pacienty o změně odměrného zařízení a aplikátoru u léčivého přípravku OESTROGEL 0,6MG/G, gel.        

 

Změna registrace léčivých přípravků CALCIUM PHOSPHORICUM DHU, CALCIUM SULFURICUM DHU a KALIUM CHLORATUM DHU

SÚKL informuje zdravotnické pracovníky a pacienty o změně složení pomocných látek léčivých přípravků CALCIUM PHOSPHORICUM DHU, D5 – D30, tbl.nob., CALCIUM SULFURICUM DHU, D5 – D30, tbl.nob., a KALIUM CHLORATUM DHU, D5 – D30, tbl.nob. Jedná se o homeopatické léčivé přípravky registrované zjednodušenou procedurou.  

 

Úprava názvu léčivých přípravků DIAZEPAM DESITIN RECTAL TUBE 5 mg a 10 mg rektální roztok

SÚKL informuje zdravotnické pracovníky a pacienty o úpravě názvu léčivých přípravků Diazepam Desitin rectal tube, 5 mg, rct.sol. a Diazepam Desitin rectal tube, 10 mg, rct.sol.  

 

Úprava vyjádření síly léčivého přípravku INFECTOSCAB 5% KRÉM

SÚKL informuje zdravotnické pracovníky o úpravě vyjádření síly v názvu léčivého přípravku INFECTOSCAB 5% KRÉM, 50 mg/g, crm.