ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Doporučení CMDh vydaná v návaznosti na výsledky PSUSA

Státní ústav pro kontrolu léčiv informuje držitele rozhodnutí o registraci o doporučeních koordinační skupiny CMDh vydaných v návaznosti na výsledek procedury PSUSA, která je třeba implementovat u léčivých přípravků obsahujících hodnocenou léčivou látku v další kombinaci nebo jako monokomponentu.      

Aktualizace informací o přípravku u přípravků obsahujících léčivou látku furosemid

Upozornění držitelů rozhodnutí o registraci na nezbytnost aktualizace informací o přípravku u léčivých přípravků obsahujících léčivou látku furosemid v souladu se zprávou ze zasedání koordinační skupiny CMDh konaného ve dnech 12.–14. prosince 2023.  

 

Aktualizace informací o přípravku u přípravků obsahujících léčivou látku montelukast

Upozornění držitelů rozhodnutí o registraci na nezbytnost aktualizace informací o přípravku u léčivých přípravků obsahujících léčivou látku montelukast v souladu se zprávou ze zasedání koordinační skupiny CMDh konaného ve dnech 7.–8. listopadu 2023.  

 

Aktualizace informací o přípravku u přípravků obsahujících léčivou látku lisdexamfetamin

Upozornění držitelů rozhodnutí o registraci na nezbytnost aktualizace informací o přípravku u léčivých přípravků obsahujících léčivou látku lisdexamfetamin v souladu se zprávou ze zasedání koordinační skupiny CMDh konaného ve dnech 18.–20. července 2023.  

 

Aktualizace informací o přípravku u přípravků obsahujících léčivou látku hydroxychlorochin

Upozornění držitelů rozhodnutí o registraci na nezbytnost aktualizace informací o přípravku u léčivých přípravků obsahujících léčivou látku hydroxychlorochin v souladu se zprávou ze zasedání koordinační skupiny CMDh konaného ve dnech 21.–22. února 2023.  

 

Aktualizace informací o přípravku u přípravků obsahujících léčivou látku sufentanil

Upozornění držitelů rozhodnutí o registraci na nezbytnost aktualizace informací o přípravku u léčivých přípravků obsahujících léčivou látku sufentanil v souladu se zprávou ze zasedání koordinační skupiny CMDh konaného ve dnech 19.–20. července 2022.  

 

Aktualizace informací o přípravku u přípravků obsahujících léčivou látku methotrexát

Upozornění držitelů rozhodnutí o registraci na nezbytnost aktualizace informací o přípravku u léčivých přípravků obsahujících léčivou látku methotrexát v souladu se zprávou ze zasedání koordinační skupiny CMDh konaného ve dnech 13.–14. prosince 2022.  

 

Aktualizace informací o přípravku u přípravků obsahujících léčivou látku methotrexát nebo léčivou látku probenecid

Upozornění držitelů rozhodnutí o registraci na nezbytnost aktualizace informací o přípravku u léčivých přípravků obsahujících léčivou látku methotrexát nebo léčivou látku probenecid v souladu se zprávou ze zasedání koordinační skupiny CMDh konaného ve dnech 8.–10. listopadu 2022.  

 

Aktualizace informací o přípravku u přípravků obsahujících léčivou látku tenofovir-alafenamid

Upozornění držitelů rozhodnutí o registraci na nezbytnost aktualizace informací o přípravku u léčivých přípravků obsahujících léčivou látku tenofovir-alafenamid v souladu se zprávou ze zasedání koordinační skupiny CMDh konaného ve dnech 21.–22. června 2022.  

 

Aktualizace informací o přípravku u přípravků obsahujících léčivou látku dorzolamid

Upozornění držitelů rozhodnutí o registraci na nezbytnost aktualizace informací o přípravku u léčivých přípravků obsahujících léčivou látku dorzolamid v souladu se zprávou ze zasedání koordinační skupiny CMDh konaného ve dnech 11.–13. října 2022.  

 

Aktualizace informací o přípravku u přípravků obsahujících léčivou látku levothyroxin

Upozornění držitelů rozhodnutí o registraci na nezbytnost aktualizace informací o přípravku u léčivých přípravků obsahujících léčivou látku levothyroxin v souladu se zprávou ze zasedání koordinační skupiny CMDh konaného ve dnech 11. - 13. října 2022.   

 

Aktualizace informací o přípravku u přípravků obsahujících léčivou látku johexol

Upozornění držitelů rozhodnutí o registraci na nezbytnost aktualizace informací o přípravku u léčivých přípravků obsahujících léčivou látku johexol v souladu se zprávou ze zasedání koordinační skupiny CMDh konaného ve dnech 11. - 13. října 2022.  

 

Aktualizace informací o přípravku u přípravků obsahujících léčivou látku ethinylestradiol

Upozornění držitelů rozhodnutí o registraci na nezbytnost aktualizace informací o přípravku u léčivých přípravků obsahujících léčivou látku ethinylestradiol v souladu se zprávou ze zasedání koordinační skupiny CMDh konaného ve dnech 19.–20. července 2022.  

 

Aktualizace informací o přípravku u přípravků obsahujících léčivou látku diklofenak

Upozornění držitelů rozhodnutí o registraci na nezbytnost aktualizace informací o přípravku u léčivých přípravků obsahujících léčivou látku diklofenak v souladu se zprávou ze zasedání koordinační skupiny CMDh konaného ve dnech 21.-22. června 2022.  

 

Aktualizace informací o přípravku u přípravků obsahujících léčivou látku jopromid

Upozornění držitelů rozhodnutí o registraci na nezbytnost aktualizace informací o přípravku u léčivých přípravků obsahujících léčivou látku jopromid v souladu se zprávou ze zasedání koordinační skupiny CMDh konaného ve dnech 19. - 20. července 2022.  

 

Aktualizace informací o přípravku u přípravků obsahujících léčivou látku jomeprol

Upozornění držitelů rozhodnutí o registraci na nezbytnost aktualizace informací o přípravku u léčivých přípravků obsahujících léčivou látku jomeprol v souladu se zprávou ze zasedání koordinační skupiny CMDh konaného ve dnech 19. - 20. července 2022.