ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

CAU-11

Pokyny pro vyplnění žádosti o přepis maximální ceny výrobce, výše a podmínek úhrady, maximální ceny výrobce a výše a podmínek úhrady léčivého přípravku  

Tento pokyn nahrazuje pokyn CAUn-01 s platností od 1.12.2023.

 

Pokyn je vydáván na základě a v souladu s ustanovením § 39b odst. 9 zákona č. 48/1997 Sb., o veřejném zdravotním pojištění a o změně a doplnění některých souvisejících zákonů, ve znění pozdějších předpisů.

Pokyn má doporučující charakter.

 

Pokyn k vyplnění formuláře žádosti o přepis maximální ceny výrobce, výše a podmínek úhrady, maximální ceny výrobce a výše a podmínek úhrady léčivého přípravku je návodem k vyplnění předlohy žádosti zpracované Státním ústavem pro kontrolu léčiv (dále jen „Ústav“) na základě zákona č. 48/1997 Sb., o veřejném zdravotním pojištění a o změně a doplnění některých souvisejících zákonů, ve znění pozdějších předpisů.

Pokyn nenahrazuje metodický výklad zákona č. 48/1997 Sb., o veřejném zdravotním pojištění a o změně a doplnění některých souvisejících zákonů, ve znění pozdějších předpisů, ale slouží jako pomůcka k vyplnění žádosti.

CAU-11_Pokyny_pro_vyplneni_a_odeslani_zadosti_o_prepis_maximalni_ceny_vyse_a_podminek_uhrady.pdf, file type pdf, (137,67 kB)