ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

20. Bude za žádost požadován správní poplatek, popř. náhrada výdajů?

Správní poplatek za žádost dle ustanovení § 34 a (3) zákona o léčivech, požadován nebude. Náhrada výdajů spojená se žádostí dle výše uvedeného ustanovení činí podle přílohy č. 1 vyhlášky č. 427/2008 Sb., kód R-053, 5 400,- Kč za žádost (tj. za každé registrační číslo).