ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Swanson Melatonin Dual-Release, 3 mg

Swanson Melatonin Dual-Release, 3 mg

SÚKL informuje o výskytu nelegálního léčivého přípravku Swanson Melatonin Dual-Release, 3 mg dovozce Nations Health s.r.o., IČ: 28582292 se sídlem Jaroňkova 1160/2 702 00 Ostrava Přívoz

název: Swanson Melatonin Dual-Release, 3 mg

velikost balení: 60 tablet

forma výrobku: tablety

kvalitativní a kvantitativní složení (1 tableta):

melatonin …………………………………………. 3 mg

laktóza, hydrogenfosforečnan vápenatý, hypromelóza, mikrokrystalická celulóza, kyselina stearová, sodná sůl kroskarmelózy, stearan hořečnatý, oxid křemičitý, kurkumin, riboflavin

účel použití výrobku: Podílí se na regulaci normálních cyklu spánku a imunitního systému. Podílí se také na mnoha tělních, mozkových a žlázových biologických funkcích.

text na obalu a další písemné informace distribuované spolu s výrobkem v českém jazyce:

Swanson Melatonin Dual-Release

Doual-Release Melatonin od SwansonV zajišťuje postupné 1,1volňovánf melatoninu - 1,5 mg během několika minut a dalšfch 1,5 mg postupně průběhu S až 8 hodin. Melatonin se podílí na regulaci normálního cyklu spánku a imunitního systému. Podílí se také na mnoha tělních, mozkových a žlázových biologických funkcfch. Sekrece melatoninu závisí na věku.

Nutriční hodnoty (doplněk stravy)

Velikost dávky: 1 tableta

Počet dávek v balení: 60

Složení                   V 1 dávce    %RI*

Melatonin            3 mg           **

*%denní referenční hodnota příjmu **není stanovena. Procentuální denní příjem je založen na příjmu 2000 kcal. Vaše denní dávka může být vyšší nebo nižší na základě vašeho kalorického příjmu.

Další složky: Laktóza (z mléka), fosforečnan vápenatý, hydroxypropylmethylcelulóza, mikrokrystalická celulóza (rostlinná vláknina), sodná sůl kroskarmelózy, kyselina stearová, stearát hořečnatý, kurkumin, oxid křemičitý, riboflavin.

Doporučené dávkování: užívejte 1 tabletu 20 minut před spaním a zapijte ji vodou nebo dle doporučení vašeho lékaře. Unikátní aplikační systém s dvojitým uvolňováním uvolňuje 1,5 mg melatoninu během několika minut. Dalších 1,5 mg se uvolňuje postupně ~během S až 8 hodin.

Upozornění: Protože melatonin může způsobit ospalost, neřiďte po užití automobil ani neobsluhujte jiné stroje; Neužívejte tento přípravek, pokud Jste těhotná nebo kojíte, máte autoimunitní stav nebo depresivní poruchu nebo jste mladší 16 let. Pokud máte dlouhodobé potíže se spánkem, jste nemocný/á nebo užíváte nějaké léky na předpis, tak se před užití poraďte se svým lékařem. Nepřekračujte doporučené denní dávkování.

Uchovávejte mimo dosah dětí. Nekombinujte s alkoholem.

Doporučené skladování: chladném a suchém místě . Doplněk stravy

Minimální trvanlivost: vyznačena na obale.

Výrobce: Swanson Health Pro d ucts, 4075 40th Ave S, Fargo, ND 581 04, USA. Vyrobeno v USA.

Prodávající: Natios Health, s,r.o. Jaroňkova 1160/2, 702 00 Ostrava, CZ

www.PPCENTERSHOP.cz

 

Výrobek Swanson Melatonin Dual-Release, 3 mg naplňuje definici léčivého přípravku uvedenou v § 2 odst. 1 písm. b) zákona o léčivech, což znamená, že tento produkt musí splňovat kritéria bezpečnosti, jakosti a účinnosti stanovená tímto zákonem. U uvedeného výrobku však nebyla prověřena bezpečnost, jakost a účinnost v rámci registračního řízení, ani jiným způsobem upraveným zákonem o léčivech. Tento výrobek tak nesplňuje požadavky na bezpečnost výrobků a jako takový nemůže být nadále ponechán na trhu a je nutné ho bezodkladně vrátit dodavateli. 

Oddělení dozoru nad reklamou   10.2.2022