ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Melatonin B6 Gummies

Název: Melatonin B6 Gummies

velikost balení: 60 bonbónů

forma výrobku: 60 pektinové bonbóny s pomerančovou příchutí

kvalitativní a kvantitativní složení (1 bonón):

Melatonin ………….…………………………………………….…………..…… 1,45 mg

vitamín B6 (pyridoxin-hydrochlorid) ………………………….………………… 2,04 mg

suchý extrakt z natě meduňky lékařské (Melissa officinalis) ………………..… 10 mg

suchý extrakt z šištic chmele otáčivého (Humulus lupulus) ………….…………. 5 mg

g bílý cukr …………..………………………………………………….………… 1,1983 g

glukózový sirup ………………………………………………..……..………… 0,57711 g

voda ……….……………………………………………………………….……. 0,36874 g

cukrový sirup …..…………………………….…………………………………….. 0,253 g

pektin …………………………………………………….………………………. 0,04165 g

kyselina citrónová ……………...……………………………………………….. 0,02473 g

citrát sodný ………………………………………………………………………. 0,01278 g

betakaroten ……..……………………………………………….………………… 0,0037 g

pomerančové aroma ………..……………………………………………………. 0,0015 g

účel použití výrobku: Přispívá ke zkrácení doby nutné pro usnutí. Přispívá k normální činnosti nervové soustavy. Přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání. Podporuje kognitivní a duševní zdraví, relaxaci a spánek.

text na obalu a další písemné informace distribuované spolu s výrobkem v českém jazyce:

KLIDNÁ NOC – DOBRÉ RÁNO

MEALTONIN B6 Gummies

60 ks pektinových bonbónů s pomerančovou příchutí

DOPLNĚK STRAVY

Melatonin přispívá ke zkrácení doby nutné pro usnutí. Příznivého účinku se dosáhne při konzumaci 1 mg melatoninu před spaním. Vitamín B6 (Pyrodixin hydrochlorid) přispívá k normální činnosti nervové soustavy. Přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání. Meduňka (Melissa officinalis) je bylina, podporuje kognitivní a duševní zdraví, relaxaci a spánek. Chmelový extrakt (Humulus lupulus) přináší relaxaci a spánek.

Nezapomeňte, že zdravý způsob života a vyvážená strava zajišťují řádné fungování organismu a dobrou kondici.

Složení (v přepočtu na denní dávku – 1 pektinový bonbón 2,5, g): Bílý cukr, Glukózový sirup, Voda, Cukrový sirup, Želírující látka (Pektin), Regulátor kyselosti (Kyselina Citronová), Regulátor kyselosti ( Citrát trisodný), Melissa officinalis (Meduňka lékařská extrakt bylina), Humulus lupulus (Chmelový extrakt šišky), Barvivo (Beta karoten), Pyridoxin hydrochlorid (Vitamín B6), Aroma (Pomerančová příchuť)

Číslo výrobní šarže:

Minimální trvanlivost do:

Skladování: Ukládejte mimo dosah dětí. Chraňte před přímým slunečním světlem. Skladujte v uzavřeném obale při teplotě od +5°C do 25°C.

Dávkování: 1x pektinový bonbón denně. Doporučené užívání 2 hodiny po jídle. V denní dávce: Melissa officinalis (Meduňka lékařská) 10 mg, Humulus lupulus (Chmelový extrakt šišky) 5 mg, Pyridoxin hydrochlorid (Vitamín B6) 1,4, mg 100 % - referenční hodnota příjmu. Melatonin 1 mg.

Upozornění: Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřesahovat doporučenou denní dávku. Určeno dospělým osobám od 18 let. Těhotné a kojící ženy užívají po dohodě s lékařem. Užívat před předpokládanou dobou spánku, protože může způsobit ospalost. Nevhodné pro osoby alergické (přecitlivělé) na některou z látek ve složení produktu. Vhodné pro vegetariány a vegany.

Vyrobeno pro: Clinical nutricosmetics s.r.o. Skřivánčí pole 965, 749 01 Vítkov

 

Melatonin B6 Gummies naplňuje definici léčivého přípravku uvedenou v § 2 odst. 1 písm. b) zákona o léčivech, což znamená, že tento produkt musí splňovat kritéria bezpečnosti, jakosti a účinnosti stanovená tímto zákonem. U uvedeného výrobku však nebyla prověřena bezpečnost, jakost a účinnost v rámci registračního řízení, ani jiným způsobem upraveným zákonem o léčivech. Tento výrobek tak nesplňuje požadavky na bezpečnost výrobků a jako takový nemůže být nadále ponechán na trhu a je nutné ho bezodkladně vrátit dodavateli. 

Oddělení dozoru nad reklamou   9.12.2022