ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Haya Labs Melatonin Time Release

SÚKL informuje o výskytu nelegálního léčivého přípravku Haya Labs Melatonin Time Release dovozce Fresh2Go s.r.o., IČ: 29293391 se sídlem Horní 545/30, 639 00 Brno- Štýřice

Texty na obalu:

název: Haya Labs Melatonin Time Release

velikost balení: 60 tablet

forma výrobku: kapsle

kvalitativní a kvantitativní složení (1 kapsle):

Melatonin ………………………………………………………………. 5 mg

hydrogenfosforečnan vápenatý, mikrokrystalickou celulózu, stearan hořečnatý, oxid křemičitý.

 

účel použití výrobku: Potravina určená pro zvláštní výživu

text na obalu a další písemné informace distribuované spolu s výrobkem v českém jazyce:

Haya Labs Melatonin Time Release

Potravina určená pro zvláštní výživu. Vhodné pro sportovce.

Balení: 60 kapslí

Nutriční hodnoty: V 1 tabletě: 5 mg melatoninu,

Složení: Melatonin, Di-kalcium fosfát, Plnidlo: mikrokrystalické celulóza. Protispékací činidlo: stearan hořečnatý, křemík.

Upozornění: Vyráběné na zařízeních, které zpracovávají výrobky obsahující Mléko, Vejce, Sóju a Pšenici.

Užívání: Užívejte ¼ tablety před usnutím. Velikost dávky = ¼ tablety = 175 mg. Doporučená denní dávka by neměla být překročena.

Upozornění: Skladujte na suchém místě. Přípravek není určen dětem do 18 let, těhotným a kojícím ženám. Výrobek není náhradou pestré stravy. Po otevření ihned spotřebujte. O vhodnosti užívání se poraďte se svým lékařem. Výrobce: Manufactured for Haya Labs LLC 1120 10th Street NW South Tower suite S – 300 Washington DC 20036. minimální trvanlivost vyznačena na obale.

 

Výrobek Haya Labs Melatonin Time Release naplňuje definici léčivého přípravku uvedenou v § 2 odst. 1 písm. b) zákona o léčivech, což znamená, že tento produkt musí splňovat kritéria bezpečnosti, jakosti a účinnosti stanovená tímto zákonem. U uvedeného výrobku však nebyla prověřena bezpečnost, jakost a účinnost v rámci registračního řízení, ani jiným způsobem upraveným zákonem o léčivech. Tento výrobek tak nesplňuje požadavky na bezpečnost výrobků a jako takový nemůže být nadále ponechán na trhu a je nutné ho bezodkladně vrátit dodavateli. 

Oddělení dozoru nad reklamou   30.10.2020