Povolené používání neregistrovaných léčivých přípravků

Informace o třetím povolení používání neregistrovaného léčivého přípravku Remdesivir

Státní ústav pro kontrolu léčiv informuje o povolení distribuce, výdeje a používání neregistrovaného humánního léčivého přípravku Remdesivir (GS-5734),  100 mg,  koncentrát pro infuzní roztok a Remdesivir (GS-5734), 100 mg, prášek pro koncentrát pro infuzní roztok.  

 

Informace o povolení používání neregistrovaného léčivého přípravku HYDROXYCHLOROQUINE SULFATE TABLETS, USP 200 MG

Státní ústav pro kontrolu léčiv informuje o povolení distribuce, výdeje a používání neregistrovaného humánního léčivého přípravku HYDROXYCHLOROQUINE SULFATE TABLETS, USP 200 MG potahované tablety, 100X200 MG.     

 

Informace o druhém povolení používání neregistrovaného léčivého přípravku Remdesivir

Státní ústav pro kontrolu léčiv informuje o povolení distribuce, výdeje a používání neregistrovaného humánního léčivého přípravku Remdesivir (GS-5734),  100 mg,  koncentrát pro infuzní roztok a  Remdesivir (GS-5734),  100 mg, prášek pro  koncentrát pro infuzní roztok.  

 

Informace o povolení používání neregistrovaného léčivého přípravku Avigan 200 mg tablety

Státní ústav pro kontrolu léčiv informuje o povolení distribuce, výdeje a používání neregistrovaného humánního léčivého přípravku Avigan 200 mg tablety, 100x200 mg.     

 

Informace o povolení používání neregistrovaného léčivého přípravku HYDROXYCHLOROQUINE-SULFAAT TEVA 200 MG

Státní ústav pro kontrolu léčiv informuje o povolení distribuce, výdeje a používání neregistrovaného humánního léčivého přípravku HYDROXYCHLOROQUINE-SULFAAT TEVA 200 MG potahované tablety, 30X200 MG.     

 

Informace o povolení používání neregistrovaného léčivého přípravku Remdesivir

Státní ústav pro kontrolu léčiv informuje o povolení distribuce, výdeje a používání neregistrovaného humánního léčivého přípravku Remdesivir (GS-5734), lyofilizát pro přípravu injekčního roztoku, 100 mg.