PARACETAMOL/KOFEIN DR.MAX

500MG/65MG TBL NOB 12

Kód SÚKL 0219891
Registrovaný název LP PARACETAMOL/KOFEIN DR.MAX 500 MG/65 MG
Název LP i PARACETAMOL/KOFEIN DR.MAX
Doplněk názvu 500MG/65MG TBL NOB 12
Síla 500MG/65MG
Léková forma Tableta
Velikost balení 12
Cesta Perorální podání
Jazyk obalu česky
Typ balení Blistr
Režim výdeje vyhrazená léčiva
Účinná látka KOFEIN (COFFEINUM)
PARACETAMOL (PARACETAMOLUM)
ATC skupina N02BE51
Název ATC skupiny PARACETAMOL, KOMBINACE KROMĚ PSYCHOLEPTIK

Informace o registraci

Registrační číslo 07/ 306/16-C
Registrační procedura registrace postupem vzájemného uznávání (MRP,DCP),ČR jako dotčený stát
Stav registrace B - přípravek po provedené změně. Smí být uváděn na trh po dobu 6 měsíců od schválení změny (Uvedení na trh do) a vydáván a používán do uplynutí doby použitelnosti.
Uvádění na trh do 31. 12. 2017
Držitel rozhodnutí o registraci Dr. Max Pharma s.r.o., Praha
Země držitele ČESKÁ REPUBLIKA
Aktuální držitel rozhodnutí o registraci Dr. Max Pharma s.r.o., Praha
Země aktuálního držitele ČESKÁ REPUBLIKA

Zpět na seznam