PARACETAMOL/KOFEIN SANECA

500MG/65MG TBL NOB 10

Kód SÚKL 0218273
Registrovaný název LP PARACETAMOL/KOFEIN SANECA 500 MG/65 MG
Název LP i PARACETAMOL/KOFEIN SANECA
Doplněk názvu 500MG/65MG TBL NOB 10
Síla 500MG/65MG
Léková forma Tableta
Velikost balení 10
Cesta Perorální podání
Jazyk obalu česky
Typ balení Blistr
Režim výdeje volně prodejné léčivé přípravky
Účinná látka KOFEIN (COFFEINUM)
PARACETAMOL (PARACETAMOLUM)
ATC skupina N02BE51
Název ATC skupiny PARACETAMOL, KOMBINACE KROMĚ PSYCHOLEPTIK

Informace o registraci

Registrační číslo 07/ 283/16-C
Registrační procedura registrace postupem vzájemného uznávání (MRP,DCP),ČR jako dotčený stát
Stav registrace B - přípravek po provedené změně. Smí být uváděn na trh po dobu 6 měsíců od schválení změny (Uvedení na trh do) a vydáván a používán do uplynutí doby použitelnosti.
Uvádění na trh do 31. 05. 2017
Držitel rozhodnutí o registraci Xantis Pharma Limited, Nicosia
Země držitele KYPR
Aktuální držitel rozhodnutí o registraci Xantis Pharma Limited, Nicosia
Země aktuálního držitele KYPR

Zpět na seznam