ACETYLCYSTEIN DR.MAX

600MG TBL EFF 10

Kód SÚKL 0173309
Registrovaný název LP ACETYLCYSTEIN DR.MAX 600 MG
Název LP i ACETYLCYSTEIN DR.MAX
Doplněk názvu 600MG TBL EFF 10
Síla 600MG
Léková forma Šumivá tableta
Velikost balení 10
Cesta Perorální podání
Jazyk obalu česky
Typ balení Strip
Režim výdeje volně prodejné léčivé přípravky
Účinná látka ACETYLCYSTEIN (ACETYLCYSTEINUM)
ATC skupina R05CB01
Název ATC skupiny ACETYLCYSTEIN

Informace o registraci

Registrační číslo 52/ 223/16-C
Registrační procedura registrace postupem vzájemného uznávání (MRP,DCP),ČR jako referenční členský stát
Stav registrace B - přípravek po provedené změně. Smí být uváděn na trh po dobu 6 měsíců od schválení změny (Uvedení na trh do) a vydáván a používán do uplynutí doby použitelnosti.
Uvádění na trh do 31. 01. 2019
Držitel rozhodnutí o registraci Dr. Max Pharma Ltd., London
Země držitele VELKÁ BRITÁNIE
Aktuální držitel rozhodnutí o registraci Dr. Max Pharma s.r.o., Praha
Země aktuálního držitele ČESKÁ REPUBLIKA

Zpět na seznam