Informace pro zdravotnické pracovníky a pacienty

Informace SÚKL pro pacienty a zdravotnické pracovníky – DUKORAL por.sus. 3ml+2sac.

Státní ústav pro kontrolu léčiv informuje o povolení uvedení do oběhu šarží léčivého přípravku DUKORAL por.sus. 3ml+2sac., u nichž vnější i vnitřní obal není v souladu s platnou registrační dokumentací.  

 

Informace SÚKL pro pacienty a zdravotnické pracovníky – MAXITROL oph. ung.

Státní ústav pro kontrolu léčiv informuje o povolení uvedení do oběhu v ČR šarže léčivého přípravku MAXITROL oph.ung. 1x3,5g, u nichž vnitřní obal není v souladu s platnou registrační dokumentací.  

 

Informace SÚKL pro pacienty a zdravotnické pracovníky – Amikin

Státní ústav pro kontrolu léčiv informuje o povolení uvedení léčivého přípravku AMIKIN 500 mg, inj.sol. do oběhu v ČR ve vyrobeném provedení, kdy souhrn údajů o přípravku, příbalová informace a obalové materiály nejsou v souladu s platnou registrační dokumentací.  

 

Informace SÚKL pro pacienty a zdravotnické pracovníky – DUKORAL

Státní ústav pro kontrolu léčiv informuje o povolení uvedení léčivého přípravku DUKORAL do oběhu v ČR ve vyrobeném provedení, kdy vnější i vnitřní obal není v souladu s platnou registrační dokumentací.  

 

Informace SÚKL pro pacienty a zdravotnické pracovníky – Synflorix

Státní ústav pro kontrolu léčiv informuje o povolení uvedení léčivého přípravku SYNFLORIX do oběhu v ČR ve vyrobeném provedení, kdy příbalová informace není v souladu s platnou registrační dokumentací.  

 

Informace SÚKL pro pacienty a zdravotnické pracovníky - D.T.VAX

Státní ústav pro kontrolu léčiv informuje o povolení distribuce, výdeje a používání neregistrovaného humánního léčivého přípravku D.T.VAX a narušení celistvosti balení léčivého přípravku D.T.VAX  

 

Informace SÚKL pro pacienty a zdravotnické pracovníky – Dipidolor injekce

Státní ústav pro kontrolu léčiv informuje o povolení uvedení léčivého přípravku DIPIDOLOR do oběhu v České republice v provedení vyrobeném před změnou registrace.    

 

Pozastavení registrace léčivého přípravku SERMION

Státní ústav pro kontrolu léčiv informuje o vydání rozhodnutí o pozastavení registrace léčivého přípravku SERMION (reg.č. 83/540/92-S/C).  

 

Pozastavení registrace léčivého přípravku NUMETA G13%E

Státní ústav pro kontrolu léčiv informuje o vydání rozhodnutí o pozastavení registrace léčivého přípravku NUMETA G13%E (reg.č. 76/328/11-C).  

 

Informace SÚKL pro pacienty a zdravotnické pracovníky – Betaloc

Státní ústav pro kontrolu léčiv informuje o povolení uvedení léčivého přípravku BETALOC do oběhu v ČR ve vyrobeném provedení, kdy vnitřní a vnější obal není v souladu s platnou registrační dokumentací.  

 

Informace SÚKL pro pacienty a zdravotnické pracovníky – Vaxigrip inj. sus. 1x0,5ml/dáv.

Státní ústav pro kontrolu léčiv informuje o povolení uvedení léčivého přípravku VAXIGRIP inj. sus. do oběhu v ČR ve vyrobeném provedení, u něhož text na vnějším i vnitřním obalu není v souladu s platnou registrační dokumentací.  

 

Informace SÚKL pro pacienty a zdravotnické pracovníky – Cardioxane

Státní ústav pro kontrolu léčiv informuje o povolení uvedení léčivého přípravku CARDIOXANE do oběhu v ČR ve vyrobeném provedení, u něhož text na vnějším i vnitřním obalu není v souladu s platnou registrační dokumentací.  

 

Informace SÚKL pro pacienty a zdravotnické pracovníky – CEENU LOMUSTINE (CCNU) 40mg

Státní ústav pro kontrolu léčiv informuje o povolení uvedení do oběhu v ČR 1 šarže léčivého přípravku CEENU LOMUSTINE (CCNU) 40MG por.cps.dur. 20x40mg, u níž vnější obal není v souladu s platnou registrační dokumentací.  

 

Informace SÚKL pro pacienty a zdravotnické pracovníky – VAXIGRIP inj. sus.

Státní ústav pro kontrolu léčiv informuje o povolení uvedení léčivého přípravku VAXIGRIP inj. sus. do oběhu v ČR v provedení vyrobeném před změnou registrace.    

 

Informace SÚKL pro pacienty a zdravotnické pracovníky – TUBERCULIN PPD RT 23 SSI INJ SOL

Státní ústav pro kontrolu léčiv informuje o povolení distribuce, výdeje a používání neregistrovaného humánního léčivého přípravku TUBERCULIN PPD RT 23 SSI INJ SOL 10x1,5ML/0,6RG.