Informace pro zdravotnické pracovníky a pacienty

Informace SÚKL pro pacienty a zdravotnické pracovníky - BCG VACCINE

Státní ústav pro kontrolu léčiv informuje o povolení narušení celistvosti balení dvou šarží léčivého přípravku BCG VACCINE.  

 

Informace SÚKL pro pacienty a zdravotnické pracovníky - TENSIOMIN

Státní ústav pro kontrolu léčiv informuje o povolení uvedení šesti šarží léčivého přípravku TENSIOMIN s chybně uvedeným registračním číslem na vnějším obalu.  

 

Informace SÚKL pro pacienty a zdravotnické pracovníky - EWOFEX

Státní ústav pro kontrolu léčiv informuje o povolení uvedení tří šarží léčivého přípravku EWOFEX s chybně uvedenými údaji na vnitřním obalu.  

 

Informace SÚKL pro pacienty a zdravotnické pracovníky - TOBI

SÚKL informuje o povolení uvedení dvou šarží léčivého přípravku TOBI 300 MG/5 ML NEBULISER SOLUTION se zaměněnými údaji o datu použitelnosti a číslu šarže na vnějším i vnitřním obalu.  

 

Informace SÚKL pro pacienty a zdravotnické pracovníky - MULTI-TABS

Státní ústav pro kontrolu léčiv informuje o povolení uvedení dvou šarží léčivého přípravku MULTI-TABS VITAMINY ACD, KAPKY 0-2 ROKY s obalem v rozporu s registrační dokumentací.  

 

Informace SÚKL pro pacienty a zdravotnické pracovníky - EUTHYROX

Státní ústav pro kontrolu léčiv informuje o povolení uvedení pěti šarží léčivého přípravku EUTHYROX 50 a pěti šarží léčivého přípravku EUTHYROX 150 s chybně uvedeným registračním číslem na vnějším obalu.  

 

Informace SÚKL pro pacienty a zdravotnické pracovníky - FORTRAL

Státní ústav pro kontrolu léčiv informuje o povolení uvedení dvou šarží léčivého přípravku FORTRAL se zaměněnými údaji o datu výroby a datu použitelnosti na vnějším obalu.  

 

Informace SÚKL pro pacienty a zdravotnické pracovníky - AVAXIM

Státní ústav pro kontrolu léčiv informuje o povolení uvedení dvou šarží léčivého přípravku AVAXIM 160 U pod původním názvem a původním kódem SÚKL.  

 

Informace SÚKL pro pacienty a zdravotnické pracovníky - LITALIR

Státní ústav pro kontrolu léčiv informuje o povolení uvedení devíti šarží léčivého přípravku LITALIR s nesprávným registračním číslem na vnějším i vnitřním obalu.  

 

Informace SÚKL pro pacienty a zdravotnické pracovníky - PILOCARPIN

Upozornění na povolení dodávky léčivého přípravku PILOCARPIN ANKERPHARM 2% OČNÍ KAPKY se starší verzí českých textů na obalu a v příbalovém letáku.   

 

Informace SÚKL pro pacienty a zdravotnické pracovníky - MEGAPLEX

Státní ústav pro kontrolu léčiv informuje o povolení uvedení dvou šarží léčivého přípravku MEGAPLEX 160 mg se starší verzí českých textů na obalu a v příbalovém letáku.    

 

Otázky a odpovědi k léčivému přípravku Octagam

Otázky a odpovědi k doporučení zrušit pozastavení registrace léčivého přípravku Octagam (lidský normální imunoglobulin 5% a 10%)    

 

EMA doporučuje zrušit pozastavení registrace u přípravku Octagam

Po implementaci vylepšeného výrobního procesu a dalších preventivních opatřeních Evropská léková agentura doporučuje zrušit pozastavení registrace léčivého přípravku Octagam.  

 

Informace SÚKL pro pacienty a zdravotnické pracovníky - EXTRANEAL

Státní ústav pro kontrolu léčiv informuje o povolení uvedení léčivého přípravku EXTRANEAL v tureckém obalu.  

 

Informace SÚKL pro pacienty a zdravotnické pracovníky - DIANEAL

Státní ústav pro kontrolu léčiv informuje o povolení uvedení léčivých přípravků DIANEAL PD1 a DIANEAL PD4 v tureckém obalu.