Informace pro zdravotnické pracovníky a pacienty

Informace SÚKL pro pacienty a zdravotnické pracovníky - BCG VACCINE SSI

Státní ústav pro kontrolu léčiv informuje o povolení narušení celistvosti balení léčivého přípravku BCG VACCINE SSI.  

 

Informace SÚKL pro pacienty a zdravotnické pracovníky – NASIVIN 0,01%

Státní ústav pro kontrolu léčiv informuje o povolení uvedení tří šarží léčivého přípravku NASIVIN 0,01% s chybně uvedeným EAN kódem a neshodami mezi jednotlivými verzemi v rámci dvojjazyčné (česko-slovenské) příbalové informace.  

 

Informace SÚKL zdravotnické pracovníky – FLUORESCITE

Státní ústav pro kontrolu léčiv informuje o povolení uvedení šarží léčivého přípravku FLUORESCITE v provedení před schválením změny registrace.    

 

Informace SÚKL pro zdravotnické pracovníky – DIPIDOLOR

Státní ústav pro kontrolu léčiv informuje o povolení uvedení šarží léčivého přípravku DIPIDOLOR, kde text příbalové informace není v souladu s registrační dokumentací.  

 

Informace SÚKL pro zdravotnické pracovníky

Státní ústav pro kontrolu léčiv informuje o povolení uvedení cizojazyčné šarže léčivého přípravku CYTOSAR 1G do oběhu v ČR.  

 

Informace SÚKL pro pacienty a zdravotnické pracovníky - ZELDOX

Státní ústav pro kontrolu léčiv informuje o povolení uvedení šarží léčivého přípravku ZELDOX 40 mg, ZELDOX 60 mg a ZELDOX 80 mg, kde potisk obalu není v souladu s registrační dokumentací.  

 

Informace SÚKL pro pacienty a zdravotnické pracovníky - TETAVAX

Státní ústav pro kontrolu léčiv informuje o povolení uvedení jedné šarže léčivého přípravku TETAVAX v cizojazyčných obalech.  

 

Informace SÚKL pro pacienty a zdravotnické pracovníky - D.T.VAX

Státní ústav pro kontrolu léčiv informuje o povolení narušení celistvosti balení léčivého přípravku D.T.VAX zařazeného do specifického léčebného programu.  

 

Informace SÚKL pro pacienty a zdravotnické pracovníky - BCG VACCINE

Státní ústav pro kontrolu léčiv informuje o povolení narušení celistvosti balení jedné šarže léčivého přípravku BCG VACCINE.  

 

Informace SÚKL pro pacienty a zdravotnické pracovníky - SERETIDE

Státní ústav pro kontrolu léčiv informuje o povolení uvedení dvou šarží léčivého přípravku SERETIDE s chybně uvedeným počtem dávek v textu příbalové informace.  

 

Informace SÚKL pro pacienty a zdravotnické pracovníky - BETALOC

Státní ústav pro kontrolu léčiv informuje o povolení uvedení dalších balení jedné šarže léčivého přípravku BETALOC s nesprávnou dobou použitelnosti na vnějším i vnitřním obalu.  

 

Informace SÚKL pro pacienty a zdravotnické pracovníky - FLUOROURACIL HOSPIRA

Státní ústav pro kontrolu léčiv informuje o povolení uvedení jedné šarže léčivého přípravku FLUOROURACIL HOSPIRA v cizojazyčných obalech.  

 

Informace SÚKL pro pacienty a zdravotnické pracovníky - AURORIX

Státní ústav pro kontrolu léčiv informuje o povolení uvedení další šarže léčivého přípravku AURORIX, kde potisk obalu není v souladu s registrační dokumentací.  

 

Informace SÚKL pro pacienty a zdravotnické pracovníky - BETALOC

Státní ústav pro kontrolu léčiv informuje o povolení uvedení dalších balení jedné šarže léčivého přípravku BETALOC s nesprávnou dobou použitelnosti na vnějším i vnitřním obalu.  

 

Informace SÚKL pro pacienty a zdravotnické pracovníky - BETALOC

Státní ústav pro kontrolu léčiv informuje o povolení uvedení pěti šarží léčivého přípravku BETALOC s nesprávnou dobou použitelnosti na vnějším i vnitřním obalu.