Informace pro zdravotnické pracovníky a pacienty

Informace SÚKL pro pacienty a zdravotnické pracovníky – DEPAKINE CHRONO 500 MG SÉCABLE

Státní ústav pro kontrolu léčiv informuje o povolení uvedení do oběhu všech šarží léčivého přípravku DEPAKINE CHRONO 500 MG SÉCABLE, u nichž údaje v české a slovenské části obalů (krabička a tuba) a v příbalové informaci nejsou obsahově shodné.  

 

Informace SÚKL pro pacienty a zdravotnické pracovníky – SYNFLORIX

Státní ústav pro kontrolu léčiv informuje o povolení uvedení do oběhu dvou šarží léčivého přípravku SYNFLORIX, u nichž vnější obal a příbalová informace nejsou v souladu s platnou registrační dokumentací.  

 

Informace SÚKL pro pacienty a zdravotnické pracovníky – MYOCET

Státní ústav pro kontrolu léčiv informuje o povolení uvést do oběhu šarži léčivého přípravku MYOCET 50 mg v českém balení, jež neodpovídá verzi schválené změnami registrace ze dne 21. 5. 2012.  

 

Informace SÚKL pro pacientky a zdravotnické pracovníky – DALACIN vaginální krém

Státní ústav pro kontrolu léčiv informuje o povolení uvedení cizojazyčné šarže léčivého přípravku DALACIN vaginální krém do oběhu v ČR.  

 

Informace SÚKL pro pacienty a zdravotnické pracovníky – SUSTANON

Státní ústav pro kontrolu léčiv informuje o povolení uvést do oběhu šarži léčivého přípravku SUSTANON 250 v provedení, které není v souladu s platnou registrační dokumentací.  

 

Informace SÚKL pro pacienty a zdravotnické pracovníky – ALKERAN

Státní ústav pro kontrolu léčiv informuje o povolení uvést do oběhu šarže léčivého přípravku ALKERAN, kde údaje na obalu a v příbalové informaci nejsou v souladu s platnou registrační dokumentací.  

 

Informace SÚKL pro pacienty a zdravotnické pracovníky – TIAPRIDAL (2)

Státní ústav pro kontrolu léčiv informuje o povolení uvedení do oběhu dvou šarží léčivého přípravku TIAPRIDAL, u nichž vnější obal a příbalová informace nejsou v souladu s platnou registrační dokumentací.  

 

Informace SÚKL pro zdravotnické pracovníky – OMNITROPE, inj.sol.

SÚKL informuje o opatření držitele registrace týkající se léčivého přípravku Omnitrope, inj. sol.  

 

Informace SÚKL pro pacienty a zdravotnické pracovníky – TIAPRIDAL

Státní ústav pro kontrolu léčiv informuje o povolení uvedení šarží léčivého přípravku TIAPRIDAL, kde název přípravku na obalu není v souladu s registrační dokumentací.  

 

Informace SÚKL pro zdravotnické pracovníky – EBRANTIL i.v.

Upozornění pro zdravotnické pracovníky k léčivým přípravkům  Ebrantil I.V. 25 a Ebrantil I.V.50, , inj.sol., reg. č. 58/119/85-A/C a 58/119/85-B/C, držitel registračního rozhodnutí Nycomed GmbH, Konstanz, Německo.  

 

Informace SÚKL pro pacienty a zdravotnické pracovníky - BCG VACCINE SSI

Státní ústav pro kontrolu léčiv informuje o povolení narušení celistvosti balení léčivého přípravku BCG VACCINE SSI.  

 

Informace SÚKL pro pacienty a zdravotnické pracovníky – NASIVIN 0,01%

Státní ústav pro kontrolu léčiv informuje o povolení uvedení tří šarží léčivého přípravku NASIVIN 0,01% s chybně uvedeným EAN kódem a neshodami mezi jednotlivými verzemi v rámci dvojjazyčné (česko-slovenské) příbalové informace.  

 

Informace SÚKL zdravotnické pracovníky – FLUORESCITE

Státní ústav pro kontrolu léčiv informuje o povolení uvedení šarží léčivého přípravku FLUORESCITE v provedení před schválením změny registrace.    

 

Informace SÚKL pro zdravotnické pracovníky – DIPIDOLOR

Státní ústav pro kontrolu léčiv informuje o povolení uvedení šarží léčivého přípravku DIPIDOLOR, kde text příbalové informace není v souladu s registrační dokumentací.  

 

Informace SÚKL pro zdravotnické pracovníky

Státní ústav pro kontrolu léčiv informuje o povolení uvedení cizojazyčné šarže léčivého přípravku CYTOSAR 1G do oběhu v ČR.