Použití nikde neregistrovaného léčivého přípravku moderní terapie

Podle § 8 odst. 3 písm. b) 2  

V případě, že lékař rozhodne o použití nikde neregistrovaného přípravku moderní terapie pro konkrétního pacienta, jak je zajištěna kvalita přípravku?

Musí být dodrženy ještě jiné požadavky dané právními předpisy?

Jak lze takový přípravek získat?

Jak se o takovém přípravku dovím?

Má nějaké povinnosti ošetřující lékař, který využije § 8 zákona o léčivech při podání přípravku moderní terapie, který není nikde registrován?

Jak je takový léčivý přípravek hrazen?